Haberler

Sokaktan profesyonelliğe
Sokak müzisyenliğini ile başlayıp şöhrete ulaşan Serkan Aydın ve Buğrahan Denizoğlu’nun ilk albümleri ‘İki İnsan Tek Yürek’ Arof Yapım etiketiyle müzikseverlere ‘merhaba’ dedi.
İstanbul’da sokakta, vapurda şarkı söyleyerek performanslarıyla kısa sürede tanınan Serkan ve Buğrahan, ilk albümleri ‘İki İnsan Tek Yürek’ ile müzikseverlerle buluştu. Karadeniz müziğine eşsiz bir soluk getiren genç yetenekler, YouTube’da yayınladıkları videolarla ünlenmişti.
USTA İSİMLER DESTEK VERDİ
Resul Dindar, Niyazi Koyuncu, Selçuk Balcı ve Grup İmera gibi Karadeniz müziğinin önemli isimleri albümün her aşamasında genç müzisyenlere destek verdi. ‘Diyemem Halumi’ adlı eserde Selçuk Balcı ile ‘Senelerin Hatrına’ adlı eserde ise İmera’nın solisti Hüseyin Ulusan ile düet yapan ikilinin, çıkış parçası ‘Aykırı Yollarına’ daha şimdiden sosyal medyada yankı buldu.

‘İki İnsan Tek Yürek’, toplamda 12 eserden oluşuyor.

Karadeniz Müziğinin son yıllarda yıldızı parlayan ismi Ekin Ekin Uzunlar’ın,Ceceli Müzik etiketiyle ”Son Bir Kez” isimli şarkısı tüm dijital platformlarda yayınlandı. Şarkının Etkileyici video klibi hem Youtube’da hem de TV Kanallarında Yayınlanmaya Başladı. Sözleri Tuncay Taşkın – Eren Can Maşalacı ait olan şarkının müziği Ekin Uzunlar – Enis Çağatay Özgüner tarafından yapıldı. Düzenlemesini Mustafa Ceceli’nin yaptığı şarkının klip yönetmeni ise Emrah Özbilen

Play Cover Track Title
Track Authors